درباره شرکت

شرکت پولک سیب آذر با نام تجاری چیپسو با سابقه 20 سال فعالیت به صورت مستمر، به تعداد 45 نفر پرسنل در زمینه تولید و بسته بندی میوه و سبزیجات خشک می باشد.
این شرکت توانسته به عنوان اولین تولیدکننده میوه خشک با دستگاه های اتوماتیک و مکانیزه بدون استفاده از مواد افزودنی، مرغوبترین میوه و سبزیجات خشک را تولید کند.

مدیریت این شرکت را جناب آقای مهندس شهرام حقی برعهده دارند که این کار را در ابتدا به صورت یک خط تولید شروع و با تجارب مفید و پشتکار فراوان به چهار خط تولید توسعه داده و هم چنین تمامی دستگاه های بسته بندی و تولید خود را به حالت کاملا اتوماتیک و مکانیزه ارتقا داده اند.

هدف این شرکت افزایش سطح کارآفرینی و توسعه محصولات در بخش های متنوع و صادرات گسترده در راستای دستیابی به اهداف بلند مدت است.

درحال حاضر فعالیت شرکت به صورت داد و ستد عمده با شرکت های خشکبار داخل و خارج از ایران است که هدف از ایجاد این فروشگاه اینترنتی عرضه مستقیم و بدون واسطه ی محصولات به قیمت کارخانه برای عموم مردم جهت رضایت حداکثری مشتریان گرامی می باشد.

محصولات تولیدی شرکت چیپسو مطابق با استانداردهای بین المللی بوده و از لحاظ رعایت نکات بهداشتی عاری از هرگونه عوامل آلوده کننده محیطی (گرد و غبار، حشرات و…) می باشد؛ که همواره با اتخاذ سیاست خرید با کیفیت ترین میوه سعی در ارایه بهترین خدمات را به مشتریان خود دارد.

این شرکت با همت متخصصان و کارگران سخت کوش در کنار سرمایه گذاری تدریجی با وجود ناپایداری های اقتصادی، سعی در پیشرفت و توسعه ی محصولات خود دارد و در آینده ای نزدیک با محصولات بیشتر و متنوع تری در خدمت مشتریان خود خواهد بود.